HECHT 1812

1 kg
Príkon
80 W

• Som sklamaná,vôbec nesedí podstavec, veľmi ťažko sa nasadza, náplň sa ťažko posúva

Nato,že je to značkový tovar, kvalita je veľmi zlá.

• , zakúpené v HARTES.SK

• batéria

1 kg
Príkon
80 W

• Jednoducho ovládateľný všestranný pomocník do každej domácnosti či dielne
  • V tejto kategórii nadštandardný príkon 80 W
  • Možnosť zapojenia elektrického kábla priamo do pištole alebo do stojanu
  • Pri zapojení elektrického kábla do stojanu pracuje pištoľ s naakumulovaným teplom bez nutnosti pripojenia kábla k pištoli
  • Lepiace náplne s priemerom 11 mm
  • Rýchle uvedenie na prevádzkovú teplotu
  • Pogumovaná protišmyková rukoväť pre ľahší úchop
  • Dvojpolohový oporný strmeň pre ľahšiu manipuláciu pri práci
  • 2 lepiace náplne súčasťou balenia
  • Celá sada je dodávaná v praktickom kufríku

Elektrická tavná pištoľ Hecht 1812 s dokovacím stojanom. Pištoľ položená v stojane naakumuluje teplo, pri práci preto pohyb pištole neobmedzuje žiadny napájací kábel. Teplo sa priebežne akumuluje vždy, keď je pištoľ odložená na stojan medzi lepením. Ako spojivo slúžia tavné lepiace tyčinky s priemerom 11,2 mm, ktoré sa v pištoli postupne tavia a pri stlačení spúšte je roztavená hmota hrotom vstrekovaná na lepenú plochu. Tu po vychladnutí opäť rýchlo tuhne a vďaka svojim vlastnostiam ľahko lepí aj úplne nesúrodé materiály. Nenahraditeľný pomocník pre všetkých domácich majstrov a opravárov. Lepí drevo, plasty, kartón, sklo, keramiku, kameň, textil, korok, kovy a mnohé ďalšie materiály. Nenahraditeľná je aj pre mnohých výtvarníkov ozdobných predmetov, často je využívaná pri tvorbe adventných vencov, Vianočných a Veľkonočných ozdôb, koláží a pod. Pištoľ je napájaná z bežnej siete 230 V / 50 Hz, jej príkon je 80 W.

Súčasťou dodávky sú 6 náplní, dokovací stojan a plastový kufrík pre uloženie.

4zákazníci neodporúčajú produkt

• absolútne nič
    • všetko

Túto džadovinu si nekupujte! Ako sa vraví, 3x a dosť. 3x sa mi pištoľ zaliala tyčinkou. Horšiu pištoľ som ani nemohol kúpiť...celé zle

Nato,že je to značkový tovar, kvalita je veľmi zlá.

• , zakúpené v HARTES.SK

• Rýchle nahriatie
    • super stojan
    • + dostanete parádny kufrík
    • žiiadne

Som spokojný cena/kvalita.Odporúčam

• bezkáblová
    • všetko tečie,neposúva tyčinku,nevypín s ked nahreje j nanič...

ulakomila som sa na cenu a to že je bezdrôtová nikdy viac radšej tu kábel-tam kábel

• batéria

• kufrík,
    • možnosť voľby práce s káblom a bez káblu
    • stojan
    • kontrolka neindikuje stav nahrievania pištole ale len to či je zapojené napájanie čo je škoda

Použil som ju zatiaľ 2krát
    Prvá tyčinky sa ale roztopila priamo v pištoli a až po zasunutí druhej začala tlačiť lepidlo.
    Celkovo OK, pomer kvalita cena a na občasné zalepenie niečoho bohate stačí

• Rýchle zohriatie

Dosť ťažko ide von lepidlo.ked potrebujem väčšie množstvo tak kým vytlacim potrebné množstvo polovica je už stuhnuta.

• , zakúpené v remeslo pp

• ľahká, zbytočne nevyteká tyčinka
    • keď sa používa s káblom nedá sa postaviť ani do stojana, ani na stôl, takže musí byť bokom, ale nie je to chyba, kvôli ktorej by som neodporúčala tento výrobok

zodpovedá cene

• , zakúpené v remeslo pp

• Dobra manipulacia a moznost bezkabloveho pouzitia

Som spokojna